Sveiki!
Norėdami pamatyti šio puslapio turinį, naudokite kitą naršyklę. Rekomenduojame naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge arba Safari.

Europos pr. 32 (II a.), Kaunas, LT-46326, Lietuva


+370 37 302 450
info@elko.lt

Zepp - naujas išmaniųjų laikrodžių prekės ženklas

ZEPP-E-smartwatch-Huami
Stilingas Huami - visame pasaulyje pirmaujančio išmaniojo nešiojamojo telefono novatorius - kasdienis sveikatos stebėjimas.
Zepp E yra skirtas profesionalams, kurie siekia aukščiausios klasės dizaino, geresnių sveikatos ir fitneso stebėjimo galimybių.

Tai minimalistinis išmanusis laikrodis su vientisu dviejų pusių 3D išlinkimais, širdies ritmo ir SpO2 stebėjimu, sveikam bei išskirtiniam gyvenimo būdui.

Visiškai nauja Zepp E serija panaudoja dirbtinio intelekto ir pažangiausių technologijų galią, kad gyvybiškai svarbi sveikatos statistika pavirstų įžvalgomis, padedančiomis vartotojams efektyviau stebėti savo fizinę ir psichinę būklę.

Zepp E pagalba, galima stebėti daugybę sveikatos rodiklių: miego ir streso stebėjimą, 11 skirtingų sporto režimų, skirtų fizinio krūvio rezultatams sekti, asmeninės veiklos sveikatos stebėjimo bei vertinimo platformą, kuri sudėtingą informaciją apie vartotojo širdies susitraukimų dažnį ir dienos aktyvumo lygius paverčia viena metrika - lengvai suprantami rezultatai, padedantis vartotojams sužinoti apie jų fizinę būklę.

Be savo sveikatos ir fizinio pasirengimo stebėjimo galimybių, Zepp E yra sėkmingas gyvenimo palydovas, leidžiantis vartotojams nustatyti laikmačius, žadintuvus, tikrinti orų prognozę, taip pat gauti pranešimus, kai išmaniajame telefone ateina nauji skambučiai ar tekstiniai pranešimai. Muzikos mėgėjams, laikrodyje įmontuota Bluetooth sistema suteikia galimybę grotuvą valdyti, pristabdyti ar praleisti takelius vien laikrodžio pagalba, netraukiant telefono iš kišenės.

ZEPP produktų platinimas apims Baltijos ir Šiaurės šalis, Rumuniją bei Slovėniją.
ZEPP-E-smartwatches
ZEPP-logo
Kaip profesionalaus lygio prekės ženklas, skirtas skaitmeniniam vartotojų gerovės valdymui, Zepp naudoja savo pirmaujančią dirbtinio intelekto algoritminę sistemą, kad skaitmeniniai sveikatos sprendimai būtų pristatomi žmonėms visame pasaulyje. Nuo tradicinio sveikatos ir fizinio krūvio stebėjimo iki analizės ir ankstyvių įspėjimų apie sveikatos būklės pokyčius. Zepp yra įsipareigojęs padėti vartotojams pagerinti jų gyvenimo kokybę. Jie tiki, kad technologijų naudojimas padės prižiūrėti mūsų sveikatos gerovę bei leis mėgautis visaverčiu gyvenimu. Todėl Zepp misija yra „nuolat kurti naujas technologijas, kurios padėtų žmonėms valdyti savo gerovę“.

www.zepp.com
  1. Naujienos
  2. Zepp - naujas išmaniųjų laikrodžių prekės ženklas