2N – pasaulyje pirmaujantis telefonspynių gamintojas

Išskirtinai Latvijoje ir Lietuvoje siūlome platų produktų asortimentą, kurį pristato pirmaujantis telefonspynių gamintojas – 2N. Prekės ženklas taikomas rengiant komunikacijos sprendimus ir gamyboje, rinkai tiekiant kokybiškus, lengvai integruojamus bei konfigūruojamus produktus.

Šalia telefonspynių siūloma ir 2N IP prieigos kontrolės, ryšio įranga, SIP IP komunikacijos galimybės, debesijos paslaugos, liftų sistemos ir kiti telekomunikacijų sprendimai saugumui ir komfortui užtikrinti viešajame bei privačiame sektoriuje.

2N produktų vaizdo prezentacijos: PERŽIŪRĖTI >

2N siūlo nemokamus mokymus internetu, kaip įrengiamas produktas, kurie padės tapti 2N produktų ekspertu.

Artimiausių internetinių seminarų sąrašas: ŽIŪRĖTI KALENDORIŲ >

2N interaktyvus projekto planavimo įrankis: 2N PROJECT DESIGNER >

POPULIARIAUSI SPRENDIMAMS SKIRTI PRODUKTAI
1 / 8
2N® Access Unit 2.0 Bluetooth & RFID
Bluetooth & RFID - 125kHz, 13.56MHz, NFC / asketiškas dizainas / nuskaito visas RFID korteles ir nedelsiant susijungia su išmaniuoju telefonu / galimas identifikavimas su išmaniuoju telefonu be papildomo mokesčio.
Kur įsigyti?
2N® Access Unit Fingerprint Reader
IP kontrolinis prieigos įrenginys su pirštų atspaudų skaitytuvu / optinis jutiklis maksimaliam saugumui ir spartai / patalpose ir atvirame lauke / netikriems pirštų atspaudams nustatyti / konfigūracijos nuotoliniu būdu galimybė.
Kur įsigyti?
2N® Access Unit 2.0 RFID
Kompaktiškas kontrolinis prieigos įrenginys su RFID kortelių (125kHz–13.56MHz) skaitytuvu ir jutikline klaviatūra / patalpose ir atvirame lauke / automatinis kalibravimas / dviejų lygių autentifikacija / nuotolinis valdymas ir konfigūracija.
Kur įsigyti?
2N® Access Commander Box
Prieigos kontrolės programinė įranga, kuri įdiegta į mažą kompiuterį 2N įrenginių konfigūravimui ir valdymui / greitas įdiegimas / naudojimui patogus sprendimas kortelėms valdyti, lankytojų apskaitai ir prieigos strategijai konfigūruoti.
Kur įsigyti?
2N® IP Verso domofons
Modulinė ir konfigūruojama telefonspynė / lengvai suderinama su kitais saugumo sprendimais / galimos konfigūracijos su pirštų atstpaudų skaitytuvu, Bluetooth moduliu arba jutikline klaviatūra ir kitais moduliais.
Kur įsigyti?
2N LTE Verso
Mažos diegimo išlaidos / Visas parinkčių rinkinys, įskaitant vaizdo komunikacijas / Reikalingas tik srovės tiekimas / Saugi konfigūracija naudojant debesijos paslaugą / Pridedama 14 papildomų modulių.
Kur įsigyti?
2N® Mobile Video
Vaizdo paslauga leidžia bendrauti su lankytojais naudojant išmanųjį telefoną ir IP telefonspynę / vaizdo stebėjimas prie įėjimo / nuotolinis durų atidarymas / patikima debesijos paslauga.
Kur įsigyti?
2N® Indoor Touch 2.0
Atsakiklis / Android OS / patogi vartotojo sąsaja / Patvarus 7" HD jutiklinis ekranas / integruojama su namų automatizavimo sistemomis / Wi-Fi prijungimas / patrauklus dizainas / aukštos kokybės garsas.
Kur įsigyti?
PADĖSIME IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ

2N sprendimai naudojami gyvenamuosiuose kompleksuose, viešosiose įstaigose, komerciniame ir įmonių sektoriuje, taip pat didžiuosiuose objektuose, individualius sprendimus taikant tiek paprastiems, tiek sudėtingiems projektams. Be to, patenkinant kliento reikalavimus ne tik techniniais parametrais, bet ir šiuolaikiniu dizainu.

Mūsų profesionalai padės rasti būtent Jūsų reikalavimus atitinkantį sprendimą.

Nori daugiau sužinoti apie sprendimo galimybes savo projektui? Susisiek su ELKO techniniu pardavimų vadybininku Kęstučiu Nagiu, tel. + 370 672 56312.