AJAX - naujos kartos apsaugos sistemos

Naujos kartos belaidžio saugumo sprendimai iš Ajax!

AJAX apsaugos sistemos užtikrina lengvą įrangos naudojimą ir patikimumą. Šiuolaikiškas dizainas, vos per kelias minutes, leidžia pradėti naudoti produktus tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems.

Belaidės apsaugos sistemos tinka ne tik vidaus patalpose - butuose, namuose, biuruose, garažuose, bet ir dideliuose objektuose, kurių plotas didesnis nei 100 000 m² - sandėliuose, gamyklose ir kituose, didelio perimetro, plotuose.

1 / 8
Valdymo skydeliai
Valdymo skydelis yra pagrindinis belaidžio saugumo sistemos elementas. Jis valdo visus AJAX įrenginius, įjungia ir išjungia signalizaciją, iškilus grėsmei siunčia pavojaus signalą tiek saugos tarnybai, tiek tiesiogiai jums.
Kur pirkti?
Diapazono ilgintojai
Extender produktai padidina saugomos teritorijos plotą. Naudojant šiuos papildinius AJAX apsaugos sistemos pasirūpins didelių gamyklų, daugiaaukščių biurų ir kitų didelių teritorijų saugumu.
Kur pirkti?
Vidaus apsauga
Vidiniai jutikliai nustato net menkiausio judesio grėsmes: atidaro duris, dužta namų langai, įsibrovėlių buvimą biuro patalpose ir kt. MotionCam detektoriai su vaizdo stebėjimo funkcija leidžia iškart pamatyti signalizacijos priežastis.
Kur pirkti?
Lauko apsauga
Lauko detektoriai nustato pažeidimus nuo pirmo žingsnio ar judesio jūsų teritorijoje. Jei yra lipama per tvorą, daromi kiemo varteliai ar bandoma žvilgtelėti pro langą, AJAX detektoriai akimirksniu įjungią signalizacijos signalą.
Kur pirkti?
Priešgaisrinė prevencija
Belaidžiai gaisro ir dūmų detektoriai apsaugo jus ir jūsų turtą nuo gaisro, nedelsiant reaguodami į dūmus ar staigų temperatūros pakilimą. Ajax FireProtect Plus gali nustatyti anglies monoksidą ir išvengti apsinuodijimo.
Kur pirkti?
Patalpų užliejimo prevencija
Vandens išsiliejimo detektorius nustato vamzdžio trūkimą, skalbimo mašinos ar indaplovės nuotėkį. Leaks Protect įjungs pavojaus signalą vos tik prasidėjus pirmaisiais užliejimo ženklams bei praneš, kai vanduo išdžius.
Kur pirkti?
Valdymo moduliai
Įjunkite žadintuvą, atidarykite vartus ir vos vienu spustelėjimu išjunkite visas šviesas. Kilus pavojui, naudokite panikos mygtuką, kad iškviestumėte pagalbą ir praneštumėte savo šeimai.
Kur pirkti?
Garso sirenos
Sirenos gąsdina įsibrovėlius įjungiant garsinį signalą, atkreipia kaimynų ir aplinkinių dėmesį.
Kur pirkti?
Nuotolinis valdymas
Išmanieji lizdai ir relės leidžia valdyti ir automatizuoti elektrines spynas, vartus, katilus ir kitus įrenginius naudojant Ajax programą. Naudodamiesi skirtingais scenarijais, nustatykite nuotolinį valdymą automatiškai pagal tvarkaraštį ar kaip atsaką į detektoriaus pavojaus signalus.
Kur pirkti?
Integravimo moduliai
Integravimo moduliai leidžia prijungti trečiųjų šalių jutiklius prie Ajax sistemos ir atvirkščiai, kad integruotumėte Ajax įrenginius į kitas sistemas.
Kur pirkti?
Maitinimo blokai
Įrenginiai, apsaugantys kompiuterį nuo elektros energijos svyravimų, prijungus skirtingų galių komponentus.
Kur pirkti?
PADĖSIME JUMS PASIRINKTI TINKAMIAUSĮ SPRENDIMĄ

AJAX apsaugos sistemos sujungia profesionalaus lygio įrangos patikimumą su paprastu naudojimu. Šiandien daugiau nei 450 000 vartotojų iš 90 pasaulio šalių saugo savo turtą naudodamiesi AJAX saugumo sprendimais.

Mūsų specialistai padės rasti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Sužinoti daugiau apie produktus ar individualius sprendimus, galite susisiekę su ELKO vyresniuoju produktų vadovu Vitalijumi Stepancovu, el. Paštu: vitalijs.stepancovs@elkogroup.com, tel. +371 67093 281