Axis tinklo sprendimai vaizdui, garsui, prieigos kontrolei ir saugos bei verslo analitikai

Siūlome visą Axis Communications tinklo sprendimų spektrą: vaizdo kameras ir kodavimo įrenginius, VMS programinę įrangą ir įrašymo įrenginius, garsiakalbius ir priedus, prieigos kontrolės komponentus bei integruotą analitiką saugos ir verslo pritaikymams.

Axis Communications kompanija - pasaulinė IP kamerų gamybos lyderė, pristačiusi pirmąją IP kamerą 1996 metais ir nuo to laiko diktuojanti rinkos tendencijas.

Visi Axis produktai pasižymi aukšta dizaino ir gamybos kokybe, ypatingas dėmesys skiriamas patikimumui ir kibernetiniam saugumui. Kompanija tvirtai laikosi skaidrumo, etikos, aplinkosaugos ir tvarumo principų.

Visi Axis įrenginiai gali būti integruojami vieni su kitais ir trečiomis sistemomis, naudojant VAPIX, ONVIF ir kitus plačiai naudojamus atvirus protokolus.

AXIS PRODUKTŲ NAUJIENOS
1 / 8
Nešiojamos kameros
Nešiojamos kameros yra skirtos vaizdo ir garso įrašymui iš pirmo asmens perspektyvos, įvairių aksesuarų pagalba jos gali būti tvirtinamos prie rūbų arba šalmo. Mažas svoris, atsparumas aplinkos ir mechaniniam poveikiui, paprastas valdymas leidžia naudoti jas įvairiose srityse.
Žiūrėti ELKO
Kur pirkti?
Tinklinės įgarsinimo sistemos
Axis audio įrenginiai yra jungiami prie kompiuterinio tinklo, taip smarkiai supaprastinant instaliaciją, audio signalo perdavimą ir sistemos valdymą. Axis audio sistema lengvai integruojasi su srautiniu turiniu, SIP telefonija ir kitomis sistemomis.
Žiūrėti ELKO
Kur pirkti?
Praėjimo kontrolė
Patikimi sprendimai įvairaus dydžio ir kompleksiškumo sistemoms, suderinami su Axis arba kitų gamintojų vaizdo stebėjimo sistemomis.
Žiūrėti ELKO

Kur pirkti?
Tinklinės telefonspynės
Patikimi ir estetiški įrenginiai aiškiai vaizdo ir garso komunikacijai su lankytojais, naudojantys pažangias Axis vaizdo kamerų technologijas ir integracijos galimybes.
Žiūrėti ELKO
Kur pirkti?
Terminio vaizdo kameros
Terminio vaizdo kameros gali aptikti objektus net absoliučioje tamsoje ir suteikia daug pranašumų užtikrinant kritinės infrastruktūros 24/7 apsaugą
Žiūrėti ELKO
Kur pirkti?
Valdomos (PTZ) kameros
PTZ kameros apžvalgos parametrai (horizontalus/vertikalus pasukimas, optinis priartinimas) gali būti valdomi iš operatoriaus darbo vietos arba išorinių sistemų. Tai puikus įrankis, leidžiantis greitai patikrinti aptiktus galimus pažeidimus
Žiūrėti ELKO
Kur pirkti?
Panoraminio vaizdo kameros
Ypač plataus apžvalgos kampo kameros, leidžiančios vienu metu stebėti dideles erdves, nenutrūkstamai sekti aplinkoje judančius objektus, fiksuoti žmonių susibūrimus
Žiūrėti ELKO


Kur pirkti?
Kameros sprogioms aplinkoms
Kameros specialiuose korpusuose, skirtos vaizdo stebėjimui pavojingose ir agresyviose aplinkose, pasižyminčios nedideliu svoriu ir paprasta instaliacija
Žiūrėti ELKO


Kur pirkti?
Fiksuotos kameros
Plataus panaudojimo kameros /Kompaktiškas dizainas/ Gali įrašinėti garsą
Žiūrėti ELKO

Kur pirkti?
Fiksuotos kupolinės kameros
Kameros, apsaugotos skaidriu kupoliniu gaubtu / Komplektuojamos su įvairaus tipo objektyvais / Gali būti tvirtinamos prie sienos, lubų ar kitų lygių paviršių be papildomų priedų
Žiūrėti ELKO
Kur pirkti?
Fiksuotos cilindrinės kameros
Kompaktiško tipo kameros, pritaikytos darbui lauko sąlygomis, su integuotu IR pašvietimu
Žiūrėti ELKOKur pirkti?
Modulinės kameros
Kameros, sudarytos iš atskirų įvairaus tipo nedidelių sensorių ir pagrindinio modulio, skirtos įmontavimui į uždaras mažas erdves, nepastebimos ir užtikrinančios puikią vaizdo kokybę
Žiūrėti ELKO

Kur pirkti?
AXIS M3064-V
IP kamera ypač kompaktiška, skirta montuoti viduje, fiksuotas mini kupolas IK08 vandalams atspariu korpusu, paprasta montuoti ant sienos ar lubų.


Žiūrėti ELKO
AXIS M2026-LE MK II
Kompaktiška 4MPIX Bullet HDTV kamera skirta montuoti tiek viduje, tiek ir lauke, integruotas IR apšvietimas, WDR, Zipstream, atitinka IP66 ir IK08 standartus.


Žiūrėti ELKO
AXIS P1447-LE
Kompaktiška lauko kamera, 5MP raiška esant 25/30 kadrų per sekundę, diena/naktis, fiksuota IP kamera ypač detalus vaizdas su WDR ir Lightfinder funkcijomis esant sudėtingom apšvietimo sąlygoms.
Žiūrėti ELKO
AXIS Q1700-LE
Valstybinio numerio nuskaitymui skirta IP kamera skirtas trečiųjų šalių analitinei programinei įrangai tikslus valstybinio numerio nuskaitymas dieną ir naktį valstybinio numerio nuskaitymas automobiliui važiuojant iki 130 km / h (81 mph) tvirtas dizainas esant nepalankiam orui
Žiūrėti ELKO
Techninė pagalba parenkant tinkamiausius produktus ir sprendimus

Dėl aukštos kokybės ir kibernetinės saugos Axis sprendimai visame pasaulyje naudojami kritinės infrastruktūros, viešojo sektoriaus, transporto, bankininkystės, švietimo, sveikatos, pramonės ir prekybos sektoriuose.

Mūsų specialistai padės rasti tinkamiausią sprendimą jūsų poreikiams.

Norėdami gauti atsakymus į klausimus ir sužinoti daugiau apie bendradarbiavimo galimybes bei rasti tinkamus sprendimus individualiems projektams, susisiekite su ELKO verslo vystymo vadovu Kęstučiu Nagiu, el. Paštas: kestutis.nagys@elkogroup.com, tel. +370 672 56312