Mūsų svetainė naudoja slapukus. Tęsdami suteikiate mums leidimą diegti slapukus, kaip nurodyta mūsų privatumo politikoje.
Sutinku
eCom
apie mus naujienos kontaktai

Pramonės automatizavimas

D75_1821-resize
Automatizavimas
Komunalinių paslaugų automatizavimas ir sklandus integravimas su patikimais ir šiuolaikiniais „Advantech“, „Getac“, „Lanner“ ir „Moxa“ sistemos komponentais. Pramoninis IoT pritaikymas išmanesnei gamybai, transportavimui, energijos ir komunalinių paslaugų teikimui.

Vieno langelio principas, skirtas pramonės automatizavimo sprendimams ir IoT: aparatinė ir programinė įranga, individuali aukštos kokybės ir našumo duomenų apdorojimo platformų konstrukcija, sistemos integracija, duomenų apsaugos auditas.
Integruoti kompiuteriai
Integruotų kompiuterių ir valdiklių aparatinė ir programinė įranga, „Advantech“ pramoninių kompiuterių paslaugų centras.
Žmogaus ir mašinos sąsaja (ŽMS)
Žmogaus ir mašinos sąsajos sprendimai pramoniniam automatizavimui, įskaitant atsparius kompiuterius, pramoninius monitorius ir kompiuterius, SCADA serverius ir mobilius atsparius įrenginius.
Atsparūs įrenginiai
„Getac“ mobilūs atsparūs įrenginiai puikiai tinka kariuomenei, transportui, komunalinėms paslaugoms ir kitoms nepalankioms aplinkoms, kur būtinas patikimumas. Patvarumas ir didelės pritaikymo galimybės yra tik keli „Getac“ gaminių privalumai. Visą rinkinį sudaro „Getac“ atsparūs arba iš dalies atsparūs delniniai, planšetiniai ir nešiojamieji kompiuteriai, taip pat planšetiniai kompiuteriai, sukurti specialiai sveikatos priežiūros įstaigoms.
Technologija
  • Advantech – pramoniniai kompiuteriai, integruotos sistemos, tinklo įrenginiai, žmogaus ir mašinos sąsaja, automatizavimas, programinė įranga ir individualaus dizaino paslaugos
  • Getac – atsparūs arba iš dalies atsparūs nešiojamieji kompiuteriai, planšetiniai ir kišeniniai kompiuteriai
  • Lanner Electronics – integruoti kompiuteriai, tinklo įrenginiai ir telekomunikacijų platformos
  • Moxa – pramoniniai kompiuteriai, tinklas, automatizavimas
  1. Sprendimai
  2. Pramonės automatizavimas