Soundvision Technologies: aukščiausios kokybės garso sprendimai namams ir verslui

Soundvision Technologies yra pasaulinis aukščiausios kokybės garso įrangos gamintojas, vienijantis kelis prekinius ženklus, iš kurių žinomiausi TruAudio ir VSSL. TruAudio produktai - tai įvairaus tipo ir paskirties garsiakalbiai, kurie gali būti integruojami į interjerą ar net naudojami lauko sąlygomis, paprastai instaliuojami ir užtikrinantys puikią garso kokybę tikriems muzikos mėgėjams. VSSL – tai naujos kartos vienos ar kelių zonų stiprintuvai su integruota srautinės transliacijos funkcija, kuri suteikia galimybę greta esamų tipinių garso šaltinių (CD ar vaizdo grotuvų, TV, patefonų) klausytis muzikos tiesiai iš savo mėgstamos aplikacijos (AirPlay, Spotify, YouTube Music ir kt.) be jokių papildomų įrenginių ar aplikacijų. VSSL stiprintuvai gali lengvai pakeisti arba papildyti esamą įrangą ir suteikti esamai sistemai naują funkcionalumą.

Daugiau informacijos apie Soundvision Technologies produktus >>

Populiariausi modeliai
1 / 8
A.1 HOME VSSL
HOME AUDIO WIFI AMPLIFIER
Kur pirkti?
PP-6 TRUAUDIO
Phantom Series, 2-way in-ceiling speaker, 6.5" injected poly woofer, 1" silk dome swivel tweeter, 5-90 watts, 8Ω.
Kur pirkti?
SAT3-BK TRUAUDIO
Premium round Satellite Speaker, 3" drivers, 13mm silk dome neo magnet tweeter, magnetic mount, 5-150 watts, 4Ω
Kur pirkti?
BD-8BK TRUAUDIO
BeatDrop 8" commercial pendent speaker with Gripple hanging kit. 70v/100v/8Ω, 5-125 watts
Kur pirkti?
Mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą produktą pagal jūsų kliento poreikius.

Soundvision – kompanija, teikianti aukščiausios klasės klientų aptarnavimą, pradedant nuo informacijos apie produktus, detalių instaliacijos ir naudojimo instrukcijų iki pagalbos projektuojant garso sistemą sode, sporto klube, restorane ar viešbutyje.

ELKO ir Soundvision profesionalai užtikrins, kad jūsų projekto poreikiams būtų parinkti tinkamiausi produktai. Soundvision taip pat siūlo nemokamą sistemos projektavimo pagalbos paslaugą, užtikrinančią optimalų TruAudio ir VSSL pasiūlymą bet kokiam įgarsinimo projektui su kuriuo dirbate.

Jūs galite gauti atsakymus į klausimus, daugiau sužinoti apie bendradarbiavimo galimybes bei rasti tinkamus sprendimus susisiekę su ELKO verslo plėtros vadovu Edgaru Korolkovu, e-mail: Edgaras_Korolkovas@elkogroup.com, phone: +370 612 75944.